Кафедра автомобільного транспорту Криворізького національного університету проводить всеукраїнську науково-технічну конференцію «Шляхи вирішення проблем експлуатації спеціалізованих автотранспортних засобів».
Запрошуємо ВАС прийняти участь у даному заході, що відбудеться 24 жовтня 2024 року у Криворізькому національному університеті в онлайн форматі за посиланням https://meet.google.com/edo-uzyy-vzg
Криворізький залізорудний басейн – основна сировинна база металургійної промисловості України. Тут сконцентрований могутній промисловий та науковий потенціал з видобутку залізної руди, її збагачення.
Разом з тим, у Криворізькому регіоні існують проблеми, пов’язані з транспортуванням сировини та матеріалів гірничо-металургійної галузі, інших вантажів та формування пасажиропотоків міського транспорту.
Мета конференції:
- обговорення стану проблем, пов’язаних з використанням спеціалізованого автотранспорту;
- популяризація науково-технічних розробок і вирішення проблем транспортування матеріалів та металургійної сировини;
- встановлення ділових контактів між підприємствами, науковими організаціями, окремими вченими і спеціалістами.
Програма роботи конференції:
24 жовтня
900 - 1000 – пленарне засідання;
1000 - 1300– наукові доповіді учасників.
Учасники, які бажають виступити на конференції з доповідями, не пізніше 22 жовтня 2024 р. надають в оргкомітет заявки із зазначенням теми доповіді на адресу: 50002, Кривий ріг, вул. Гірничих інженерів, 44, кафедра автомобільного транспорту, atknu1990@gmail.com (на конференцію)
За підсумками роботи планується видання матеріалів конференції, для чого не пізніше 25 жовтня 2024 р. необхідно представити доповіді в друкованому та електронному варіантах.
Робочі мови конференції – українська, російська.
До друку приймаються тези доповідей в електронному вигляді обсягом не більше 5 аркушів формату А4 (210х297) у редакторі Word for Windows із розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman Cyr 14; міжрядковий інтервал – 1,0; абзац – 1,25 см; поля – 20 мм з усіх боків; без перенесень та ущільнення тексту; формульний редактор Equation 3.0.
Оформлення тез здійснюється в наступному порядку: ПІБ автора, науковий ступінь та наукове звання, назва установи або закладу (вирівнювання по правому краю); через інтервал назва тез (вирівнювання по центру, літери великі). Через інтервал звичайним текстом друкується основний текст, що вирівнюється за шириною. Рисунки по центру без обтікання. Наприкінці публікації наводиться список використаних джерел.
Назва файлу повинна відповідати прізвищу першого автора.
Тези надсилаються на електронну адресу atknu1990@gmail.com.